| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
|---|---|
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Energieverbruik | 5.5 kW |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Versnelling | 600 |
| Zaklengte | 200400mm |
| Type | Automatisch |
| Kleur | Bule/Aangepast |
|---|---|
| Het breien Stijl | Het breien |
| Type | Dubbele naaldbar |
| Naam van het product | Netto Zakmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het breien Stijl | Het breien |
|---|---|
| Type | Dubbele naaldbar |
| Energieverbruik | 5.5 tot en met 7,5 kW |
| Kleur | Bule/Aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | blauw |
| Grondstof | Nylon, pp, PE, HUISDIER, enz. |
| Garen | Rond garen |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Werkbreedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-560rpm |
| Kleur | Blauw |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-560rpm |
| Kleur | Blauw |
| Gewicht | 3000kg |
|---|---|
| Macht | 18kw |
| Mesh Size | 2mm10mm |
| Breedte | 1.5m5m |
| Controlesysteem | PLC |
| Spanning | 220 V |
|---|---|
| Type | Medische apparatuur |
| Kracht | Elektrisch |
| Leven in dienst | Lang |
| Naverkoopservice | Professionele |
| Macht (w) | 9kw |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | Verschillende Grootte |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Voltage | 7500 |