| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw Netto het Maken Machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | JA |
| Functie | veiligheidsnet |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Veiligheidsclassificatie | Hoog |
| Productnaam | De Machine van het veiligheidsnet |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren |
| Gewicht | 2500kgs |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Type | Raschel |
| producttype | plastic netto machine |
| Garantie | 1 JAAR |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Kleur | Blauw |
| Macht (w) | 9KW |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | verschillende grootte |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
|---|---|
| Bars | 2~6 Bars |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Automatic Grade | Manual |
| Product Type | Agriculture Vegetable Net Making Machine |
| Naam van het product | plastic netto het maken machine |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Aantal staven | 2-6 |
| Grootte | 6100*1700*2400 |
| Gewicht | 7500kg |
| Breinaald | E3-E18 |
|---|---|
| Versnelling | 500-550 |
| Grootte | Op maat |
| Naam | Netto het Maken Machine |
| Kracht | 220V/50HZ |
| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Type knoop | Zonder knopen |
| Versnelling | 200-480rpm |
| Gevel | E3-E18 |