| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Werkbreedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-560rpm |
| Kleur | Blauw |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
|---|---|
| Grondstoffen | Nylon, pp, PE, HUISDIER, enz. |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Versnelling | 500-550rpm |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Werkbreedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-560rpm |
| Kleur | Blauw |
| Afmeting | 6000*6600*2500mm |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Gewicht | 9000kg |
| Kleur | Op maat |
| Zakbreedte | 100250mm |
| Opleverende Dichtheid | 20 tot 50 mm |
|---|---|
| Naam van het product | Landbouw het Opleveren Machine |
| Opleverende Lengte | 30m |
| Opleverend Gewicht | 2.5kg |
| Kracht | Elektrisch |
| Breiende maat | E3-E18 |
|---|---|
| Versnelling | 500-550 |
| Type | Automatisch |
| Garenspanning | Elektronisch |
| Controlesysteem | PLC's |
| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Type knoop | Zonder knopen |
| Versnelling | 200-480rpm |
| Gevel | E3-E18 |
| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Type knoop | Zonder knopen |
| Gevel | E3-E18 |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Gevel | E3-E18 |
| Maasgrootte | 2-6 mm |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |