| Macht (w) | 9KW |
|---|---|
| Voorwaarde | nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Garantie | 1 jaar |
| Macht (W) | 9KW |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | Verschillende grootte |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Het breien Stijl | afwijking |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Versnelling | 250-350rpm |
| Macht (w) | 9KW |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Versnelling | 250-350rpm |
| Naam van het product | De Machine van het veiligheidsnet |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Productname | Fishing Net Making Machine |
| Dimension | Different Size |
| Powerconsumption | 3kW - 10kW |
| Speed | 30-50m/min |
| Maat | 4G-14G |
|---|---|
| Breedte | 1.5m5m |
| Gewicht | 3000kg |
| Productnaam | Schaduw netto het maken machine |
| Controlesysteem | PLC |
| Maat | E6, E7, E8, E9, E12, E14 |
|---|---|
| Gewicht | 7500kg |
| Materiaal | HDPE |
| Aantal staven | 2-6 |
| Versnelling | 500-550rpm |
| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Type knoop | Zonder knopen |
| Versnelling | 200-480rpm |
| Gevel | E3-E18 |
| Power | 7KW |
|---|---|
| Bars | 2~6 Bars |
| Automatic Grade | Manual |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Showroom Location | India, Spain |
| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Type knoop | Zonder knopen |
| Versnelling | 200-480rpm |
| Gevel | E3-E18 |