| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| kleur | aangepast |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Maat | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het BREIEN |
| Geautomatiseerd | ja |
| Kracht | 7KW |
|---|---|
| Grondstoffen | Nylon, pp, PE, HUISDIER, enz. |
| Naam van het product | Schaduw netto het maken machine |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Aantal staven | 2~3 |
|---|---|
| Naaldtype | Samengestelde naald |
| Breedte breien | 130 ‰, 180 ‰, 220 ‰, 240 ‰, 260 ‰ |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Maat | E3-E9 |
| Showroom Location | India, Spain |
|---|---|
| Automatic Grade | Manual |
| Width | 1.5m-5m |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
| Usage | Net |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
|---|---|
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Voorwaarde | nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Productsoort | Visnetten |
|---|---|
| Gevel | E3: E6: E7 |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Type machine | Srop-135: Srop-150; Srop-170 |
| Aantal staven | 2~8 |