| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| snelheid | 200-480rpm |
| Naalden | enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Gewicht | 2500kgs |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Type | Raschel |
| Producttype | plastic netto machine |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | zonder knopen netto visnet, beschermen, netto beurs en netto in de schaduw stellen |
|---|---|
| Eigenschappen | open nokkentandwieloverbrenging en 3-roIlers positief garen laten-van systeem |
| Maat | E6/E7/E8/E9/E12/E14 |
| Het werk breedte | 6M |
| Aantal bars | 2-6 |
| Gewicht | 2500kgs |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Type | Raschel |
| Producttype | plastic netto machine |
| Garantie | 1 jaar |
| Macht (W) | 9KW |
|---|---|
| Gewicht | 9000kg |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Naalden | dubbele naaldbar |
| Macht (W) | 9KW |
|---|---|
| Gewicht | 9000kg |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Naalden | dubbele naaldbar |
| Macht (W) | 9KW |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Naalden | dubbele naaldbar |
| Knooptype | zonder knopen |
| Macht (w) | 9KW |
|---|---|
| Gewicht | 9000kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Maat | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Naalden | Dubbele naaldbar |
| Aantal staven | 2-6 |
|---|---|
| Versnelling | 500-550rpm |
| Het werk Breedte | 135“, 150“, 180“, 220“, 260“, 340“ |
| Naaldtype | Vergrendel naald |
| Gewicht | 7500kg |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
|---|---|
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |