| Macht (W) | 9KW |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | Verschillende grootte |
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Werkbreedte | 135"-180" |
| Snelheid | 200-530rpm |
| Kleur | blauw |
| Macht (W) | 9kw |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | verschillende grootte |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Voltage | 7500 |
| Automatische rangschikking | Handmatig |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 80% |
| Spanning | Volgens het land van de koper |
| Stroom | Volgens het land van de koper |
| Dimensie | verschillende grootte |
| Type | Breiende Vervangstukken |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Gebruik | Breiende Machines, KS-Machine |
| Kwaliteit | 100% QC Pas |
| Eigenschap | hoge hardheid |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| kleur | aangepast |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Maat | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| kleur | aangepast |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Product Type | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Zwart, op maat |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |