| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw Netto het Maken Machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | JA |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 400-560rpm |
| Kleur | Blauw en Groen |
| Versnelling | 500-600 |
|---|---|
| Aantal staven | 2~3 |
| Naaldtype | Samengestelde naald |
| Breedte breien | 130 ‰, 180 ‰, 220 ‰, 240 ‰, 260 ‰ |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Voltage | According To Buyer Country |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Condition | New |
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Warranty | 1 Year |
| Kerncomponenten | PLC, Versnellingsbak, Pomp |
|---|---|
| Automatische rangschikking | Handmatig |
| Productiecapaciteit | 80% |
| Spanning | Volgens het land van de koper |
| Stroom | Volgens het land van de koper |
| productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
|---|---|
| Automatische Grade | Automatische |
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Afmeting (L*W*H) | 6100*2300*2800 |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
| Gewicht | verschillend |
|---|---|
| Naalden | dubbele naaldbar |
| Functies | Dubbele |
| Het werk Breedte | 135-260 |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Gewicht | 9000kg |
|---|---|
| Naalden | dubbele naaldbar |
| kleur | blauwe |
| Functies | Dubbele |
| Het werk Breedte | 135-260 |
| Productiecapaciteit | 100 |
|---|---|
| Stroom | 7500W |
| Brei -stijl | Kronkelen |
| Metode van breien | Enkele fase |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Stroom | 7500 W |
|---|---|
| Brei -stijl | Kronkelen |
| Metode van breien | Enkele fase |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Afmetingen | 6100*2300*2800 |