| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Knooptype | Zonder knopen |
| Kleur | Nieuw |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroom | 7500 W |
|---|---|
| Brei -stijl | Kronkelen |
| Metode van breien | enkel |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Afmetingen | 6100*2300*2800 |
| Vermogen (w) | 9 kW |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | verschillende grootte |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Model | SRCP |
|---|---|
| Werkbreedte | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Knooptype | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Bars | 2 tot en met 6 bar |
| gewicht | 7500 kg |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | Ja |