| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| snelheid | 200-480rpm |
| Garantie | Één jaar (levenslange technische ondersteuning) |
| Grondstof | Nylon, pp, PE, HUISDIER, enz. |
| Vermogen(w) | 9kw |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Garantie | 1 jaar |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Type | enige naaldbar |
| Kleur | Bule/Groen/Wit/Aangepast |
| Vermogen ((w) | 5.5kw-11kw |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Bule/Groen/Wit/Aangepast |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Vermogen ((w) | 5.5kw-11kw |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| kleur | aangepast |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Maat | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| kleur | aangepast |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| kleur | Zwart, op maat |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Product Type | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Zwart, op maat |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |