| Kleur | Bule/Groen/Wit/Aangepast |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Kleur | Bule/Aangepast |
|---|---|
| Het breien Stijl | Het breien |
| Type | Dubbele naaldbar |
| Naam van het product | Netto Zakmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Knooptype | zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| kleur | blauwe |
| Knooptype | zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| kleur | blauwe |
| Knooptype | zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-560rpm |
| kleur | blauwe |
| Knooptype | zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Het werk Breedte | 80“ - 180“ |
| Snelheid | 200-530rpm |
| kleur | blauwe |
| Knooptype | zonder knopen |
|---|---|
| Het werk Breedte | 80“ - 180“ |
| Snelheid | 200-530rpm |
| kleur | blauwe |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Dubbele naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| gebruik | Netto groenten |
| Materiaal | PP, PE, HDPE |
| vermogen(w) | 9 kW |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Garantie | 1 jaar |
| Versnelling | 200 tot 600 |
|---|---|
| Spanning | 220 V |
| Kracht | Elektrisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Lange | aangepast |