| Macht (W) | 9KW |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | Verschillende grootte |
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Macht (W) | 9KW |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Garantie | 1 jaar |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-560rpm |
| Kleur | Blauw |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| snelheid | 200-480rpm |
| Kleur | blauw |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Materiaal | PP, PE, HDPE |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | nieuw |
| Werkbreedte | 80“ - 180“ |
| Snelheid | 200-530rpm |
| Kleur | Blauw |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Macht (W) | 9KW |
|---|---|
| Gewicht | 9000kg |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Naalden | dubbele naaldbar |
| Macht (W) | 9KW |
|---|---|
| Gewicht | 9000kg |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Naalden | dubbele naaldbar |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | medische netto het maken machine |
| Type | Dubbele naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |