| Naam van het product | Landbouw het Opleveren Machine |
|---|---|
| Grootte | aangepast |
| Lange | aangepast |
| Versnelling | 200 tot 600 |
| Kleur | aangepast |
| Toepassing | zonder knopen netto visnet, beschermen, netto beurs en netto in de schaduw stellen |
|---|---|
| Functies | open nokkentandwieloverbrenging en 3-roIlers positief garen laten-van systeem |
| Peilen | E6/E7/E8/E9/E12/E14 |
| Het werk Breedte | Het werk Breedte |
| aantal bars | 2-6 |
| Maat | E6, E7, E8, E9, E12, E14 |
|---|---|
| Grootte | 6100*1700*2400 |
| Gewicht | 7500kg |
| Versnelling | 500-550rpm |
| Materiaal | HDPE |
| Spanning | 220 V |
|---|---|
| Grootte | aangepast |
| Versnelling | 200 tot 600 |
| Lange | aangepast |
| Kracht | Elektrisch |
| Lange | aangepast |
|---|---|
| Kracht | Elektrisch |
| Versnelling | 200 tot 600 |
| Kleur | aangepast |
| Spanning | 220 V |
| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Kleur | Blauw, wit, op maat. |
| Netto Lengte | aangepast |
| Versnelling | 200-480rpm |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Naam van het product | Landbouw het Opleveren Machine |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Lange | aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 220 V |
| Naam van het product | Landbouw het Opleveren Machine |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Lange | aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 220 V |
| Naam van het product | Landbouw het Opleveren Machine |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Lange | aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 220 V |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Kleur | Blauw |