| Model | DRCA |
|---|---|
| Werkbreedte | 110',135',150',180',220',260',340' |
| Knooptype | E6, E7, E8, E9, E12, E14 |
| Bars | 2 tot en met 6 bar |
| Gewicht | 7500 kg |
| Toepassing | Zonder knopen visnet, netto sporten, netto beurs |
|---|---|
| Functies | geoli?de zonderlinge tandwieloverbrenging en 3 rollen positief garen laten-van systeem |
| Peilen | Peilen |
| Naalden | Enige naaldbar |
| Het werk Breedte | 135-260“ |
| Toepassing | Zonder knopen visnet, netto sporten, netto beurs |
|---|---|
| Functies | geoli?de zonderlinge tandwieloverbrenging en stralenschacht |
| Peilen | Peilen |
| Naalden | Enige naaldbar |
| Het werk Breedte | 135-260“ |
| Gewicht | Verschillend |
|---|---|
| Naalden | Dubbele naaldbar |
| Functies | Dubbele |
| Werkbreedte | 135-260 |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Macht (W) | 9KW |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | Verschillende grootte |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Macht (w) | 9KW |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | Verschillende maat |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| kerncomponenten | Motor |
|---|---|
| Automatische rangschikking | Handmatig |
| Productiecapaciteit | 80% |
| Spanning | Volgens het land van de koper |
| Stroom | Volgens het land van de koper |
| Model | SRCP |
|---|---|
| Werkbreedte | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Knooptype | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Bars | 2 tot en met 6 bar |
| gewicht | 7500 kg |
| Garantie | 1 jaar ((levenslange technische ondersteuning) |
|---|---|
| Productsoort | Vissernetmachine/Sportnetmachine |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |