| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Toepassing | plastic netto machine, visnet, netto sporten, netto landbouw |
| Type | dubbele Naaldbar |
|---|---|
| Geautomatiseerd | ja |
| Voorwaarde | nieuw |
| producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Het breien Stijl | Breien |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
| snelheid | 200-480rpm |
| Maat | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Model | SRCP |
|---|---|
| Werkbreedte | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Knooptype | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Bars | 2 tot en met 6 bar |
| gewicht | 7500 kg |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Materiaal | PP, PE, HDPE |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Materiaal | Katoen |
| Toepassing | plastic netto machine, visnet, netto sporten, netto landbouw |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Geautomatiseerd | Ja |
| kleur | blauwe |