| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Breedte breien | 130-430inch |
| Garenspanning | Elektronisch |
| Naam | Netto het Maken Machine |
| Breinaald | E3-E18 |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Materiaal | PP, PE, HDPE |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw Netto het Maken Machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | JA |
| Functie | Het netto Maken |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 220 V |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Type | Medische apparatuur |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Maat | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |