| Gewicht | verschillend |
|---|---|
| Naalden | dubbele naaldbar |
| Functies | Dubbele |
| Het werk Breedte | 135-260 |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| snelheid | 200-480rpm |
| Garantie | Één jaar (levenslange technische ondersteuning) |
| Grondstof | Nylon, pp, PE, HUISDIER, enz. |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| snelheid | 200-480rpm |
| Garantie | Één jaar (levenslange technische ondersteuning) |
| Grondstof | Nylon, pp, PE, HUISDIER, enz. |
| Toepassing | zonder knopen netto visnet, beschermen, netto beurs en netto in de schaduw stellen |
|---|---|
| Eigenschappen | open nokkentandwieloverbrenging en 3-roIlers positief garen laten-van systeem |
| Maat | E6/E7/E8/E9/E12/E14 |
| Het werk breedte | Het werk breedte |
| Aantal bars | 12 |
| Knooptype | zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Het werk Breedte | 80“ - 180“ |
| Snelheid | 200-530rpm |
| kleur | blauwe |
| Naaldtype | Raschel |
|---|---|
| Naam van het product | De Breiende Machine van de Raschelafwijking |
| Controlesysteem | Geautomatiseerde |
| Steekvorming | Raschel |
| Garen het Voeden Apparaat | Automatisch |
| Gewicht | 3000KG |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Functie | Functie: garenknipsel |
| Verpakking Details | 20 voet container + houten geval |
| Kracht | Elektrisch |
|---|---|
| Versnelling | 200 tot 600 |
| Lange | aangepast |
| Grootte | aangepast |
| Kleur | aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Breedte breien | 130-430inch |
| Garenspanning | Elektronisch |
| Naam | Netto het Maken Machine |
| Breinaald | E3-E18 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Snelheid | 200-480rpm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
| Maat | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |