| Productnaam | De Machine van het veiligheidsnet |
|---|---|
| Veiligheidsclassificatie | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gebruik | Binnen en openlucht |
| onderhoud | Laag |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Veiligheidsclassificatie | Hoog |
| Ontwerp | Modern |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren |
| Productnaam | De Machine van het veiligheidsnet |
| Veiligheidsclassificatie | Hoog |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gebruik | Binnen en openlucht |
| Kleur | Aangepast |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren |
| Vermogen(w) | 9kw |
|---|---|
| Afmeting (L*B*H) | verschillende maat |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Model | SRCP |
|---|---|
| Werkbreedte | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Knooptype | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Bars | 2 tot en met 6 bar |
| Gewicht | 7500 kg |
| Macht (w) | 9KW |
|---|---|
| Afmeting (l*w*h) | Verschillende grootte |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Stroom | 9 kW |
|---|---|
| Gewicht | 7,5 ton |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Productiecapaciteit | 100 mm × 100 mm |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | blauw |
| Grondstof | Nylon, pp, PE, HUISDIER, enz. |
| Garen | Rond garen |
| Macht (W) | 9KW |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | Verschillende grootte |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| vermogen(w) | 9 kW |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Garantie | 1 jaar |