| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Graadmeter | E3-E18 |
| Maaswijdte | 2-6 mm |
| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Type knoop | Zonder knopen |
| Gevel | E3-E18 |
| Maasgrootte | 2-6 mm |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Werkbreedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200 tot 450 t/min |
| Maat | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
|---|---|
| Kleur | Zwart, op maat |
| Werkbreedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200 tot 450 t/min |
| Maat | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Werkbreedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200 tot 450 t/min |
| Maat | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
|---|---|
| Kleur | Zwart, op maat |
| Werkbreedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200 tot 450 t/min |
| Maat | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |