| Functie | Het netto Maken |
|---|---|
| Type | landbouwmateriaal |
| Kracht | Elektrisch |
| Naverkoopservice | Professionele |
| Spanning | 220 V |
| Stroom | 9 kW |
|---|---|
| Gewicht | 7,5 ton |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Productiecapaciteit | 100 mm × 100 mm |
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Op bestelling gemaakt |
| Werkbreedte | 135“ - 260“ |
| snelheid | 200 tot 450 t/min |
| Maat | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Kleur | Blauw |
| Garenspanning | Elektronisch |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kracht | 220V/50HZ |
| Grootte | Op maat |
| Het breien Methode | Op maat |
| Kerncomponenten | PLC, Versnellingsbak, Pomp |
|---|---|
| Automatische rangschikking | Handmatig |
| Productiecapaciteit | 80% |
| Spanning | Volgens het land van de koper |
| Stroom | Volgens het land van de koper |
| Vermogen (w) | 9 kW |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | verschillende grootte |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Type | Raschel |
|---|---|
| Garantie | 2years |
| Merknaam | ChenYe |
| het breien methode | Single |
| De naverkoopdienst | Videotechnische ondersteuning |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Type | Automatisch |
| Afmeting | 6000*6600*2500mm |
| Versnelling | 600 |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Versnelling | 500-550 |
| Het breien Methode | Op maat |
| Garenspanning | Elektronisch |