| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Toepassing | zonder knopen netto visnet, beschermen, netto beurs en netto in de schaduw stellen |
|---|---|
| Eigenschappen | open nokkentandwieloverbrenging en 3-roIlers positief garen laten-van systeem |
| Maat | E6/E7/E8/E9/E12/E14 |
| Het werk breedte | Het werk breedte |
| Aantal bars | 2-6 |
| Type | Breiende Vervangstukken |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Gebruik | Breiende Machines, KS-Machine |
| Kwaliteit | 100% QC Pas |
| eigenschap | hoge hardheid |
| type | Breiende Vervangstukken |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Gebruik | Breiende Machines, KS-Machine |
| Kwaliteit | 100% QC Pas |
| Kenmerken | Hoge hardheid |
| Gewicht | Verschillend |
|---|---|
| Naalden | Dubbele naaldbar |
| Functies | Dubbele |
| Werkbreedte | 135-260 |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Type | Automatisch |
| Afmeting | 6000*6600*2500mm |
| Versnelling | 600 |
| Stroom | 9 kW |
|---|---|
| Gewicht | 7,5 ton |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Productiecapaciteit | 100 mm × 100 mm |
| Type | Raschel |
|---|---|
| Garantie | 2years |
| Merknaam | ChenYe |
| het breien methode | Single |
| De naverkoopdienst | Videotechnische ondersteuning |
| Macht (w) | 9kw |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | Verschillende Grootte |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Voltage | 7500 |
| Knooptype | zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Het werk Breedte | 135“ - 180“ |
| Snelheid | 200-530rpm |
| kleur | blauwe |