| Automatische rangschikking | Handmatig |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 80% |
| Spanning | Volgens het land van de koper |
| Stroom | Volgens het land van de koper |
| Dimensie | verschillende grootte |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Knooptype | zonder knopen |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Naalden | Enige naaldbar |
| kleur | Nieuwe |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Knooptype | Zonder knopen |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Naalden | enige naaldbar |
| Kleur | NIEUW |
| Macht (w) | 9KW |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | verschillende grootte |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Toepassing | plastic netto machine, visnet, netto sporten, netto landbouw |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Toepassing | plastic netto machine, visnet, netto sporten, netto landbouw |
| Geautomatiseerd | JA |
| Macht (w) | 9KW |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | verschillende grootte |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Macht (w) | 9KW |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | verschillende grootte |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| video-uitgaande inspectie | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report | Provided |
| Kerncomponenten | Motor |
| Automatische rangschikking | Handleiding |
| Productiecapaciteit | 80% |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Knooptype | zonder knopen |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Naalden | Enige naaldbar |
| kleur | Nieuwe |