| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Kleur | Blauw |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Kleur | Blauw |
| Garantie | 1 jaar ((levenslange technische ondersteuning) |
|---|---|
| Versnelling | 200-480rpm |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
| Maat | E3-E18 |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| snelheid | 200-480rpm |
| Garantie | Één jaar (levenslange technische ondersteuning) |
| Grondstof | Nylon, pp, PE, HUISDIER, enz. |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | JA |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Kleur | Blauw |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Kleur | Blauw |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Kleur | Blauw |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Kleur | Blauw |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Kleur | Blauw |