| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Olive Net Machine |
| Type | enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| snelheid | 200-480rpm |
| Naalden | enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Controlsystem | PLC Control |
|---|---|
| Product Type | Agriculture Vegetable Net Making Machine |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Bars | 2~6 Bars |
| Width | 1.5m-5m |
| Showroom Location | India, Spain |
|---|---|
| Automatic Grade | Manual |
| Width | 1.5m-5m |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
| Usage | Net |
| video-uitgaande inspectie | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report | Provided |
| Kerncomponenten | Motor |
| Automatische rangschikking | Handleiding |
| Productiecapaciteit | 80% |
| Producttype | landbouw plantaardige netto het maken machine |
|---|---|
| Het breien Stijl | Het breien |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Type | Enige naaldbar |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | JA |
| Producttype | landbouw plantaardige netto het maken machine |
|---|---|
| Het breien Stijl | Het breien |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Enige naaldbar |
| Geautomatiseerd | JA |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| producttype | Leger netto het maken machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | ja |