| Het breien Kwaliteit | hoge kwaliteit |
|---|---|
| Controlesysteem | Geautomatiseerde |
| Naam van het product | De Breiende Machine van de Raschelafwijking |
| Het breien Methode | Afwijking het Breien |
| Brei systeem | Geautomatiseerde |
| Machinetype | Srop-135: Srop-150; Srop-170 |
|---|---|
| Graadmeter | E3: E6: E7 |
| Aantal staven | 2~8 |
| producttype | Visnetten |
| Plastic type | PP, PE, HDPE |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Dubbele naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten netto |
| Materiaal | PP, PE, HDPE |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Dubbele naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Materiaal | PP, PE, HDPE |
| Breiende maat | E3-E18 |
|---|---|
| Versnelling | 500-550 |
| Type | Automatisch |
| Garenspanning | Elektronisch |
| Controlesysteem | PLC's |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| snelheid | 200-480rpm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
| Maat | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Maat | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruiken | Groenten |
| Materiaal | PP, PE, HDPE |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |