| Versnelling | 200 tot 500 |
|---|---|
| Maat | E2,E3,E6、E9、E12、E14 |
| Naaldtype | Vergrendel naald |
| Aantal staven | 2 tot 6 |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Stroom | 9 kW |
|---|---|
| Gewicht | 7,5 ton |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Productiecapaciteit | 100 mm × 100 mm |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Condition | New |
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Yarn | Round Yarn |
| Power Source | Electric |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Model | SRCP |
|---|---|
| Werkbreedte | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Knooptype | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Bars | 2 tot en met 6 bar |
| gewicht | 7500 kg |