| Aantal staven | 2~3 |
|---|---|
| Naaldtype | Samengestelde naald |
| Breedte breien | 130 ‰, 180 ‰, 220 ‰, 240 ‰, 260 ‰ |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Maat | E3-E9 |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Controlsystem | PLC Control |
| Gauge | E3-E18 |
| Knooptype | zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Het werk Breedte | 135“ - 180“ |
| Snelheid | 200-530rpm |
| kleur | blauwe |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Voltage | According To Buyer Country |
| Controlsystem | PLC Control |
| Dimension | Different Size |
| Showroom Location | India, Spain |
|---|---|
| Automatic Grade | Manual |
| Width | 1.5m-5m |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
| Usage | Net |
| Macht (w) | 9kw |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | Verschillende Grootte |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Voltage | 7500 |
| Breedte breien | 130 ‰, 180 ‰, 220 ‰, 240 ‰, 260 ‰ |
|---|---|
| Aantal staven | 2 tot 6 |
| Versnelling | 200 tot 500 |
| Naaldtype | Vergrendel naald |
| Naam | Netto het Maken Machine |
| Maat | E3-E9 |
|---|---|
| Breedte breien | 130 ‰, 180 ‰, 220 ‰, 240 ‰, 260 ‰ |
| Naaldtype | Samengestelde naald |
| Versnelling | 500-600 |
| Naam | Netto het Maken Machine |
| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Kleur | Blauw, wit, op maat. |
| Netto Lengte | aangepast |
| Versnelling | 200-480rpm |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Op bestelling gemaakt |
| Werkbreedte | 135“ - 260“ |
| snelheid | 200 tot 450 t/min |
| Maat | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |