| Kleur | Nieuw |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productiecapaciteit | 40-125kg/day |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | Houten geval |
| kleur | Nieuwe |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| productiecapaciteit | 40-125kg/day |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Verpakking Details | Houten kist |
| Lange | aangepast |
|---|---|
| Kracht | Elektrisch |
| Versnelling | 200 tot 600 |
| Kleur | aangepast |
| Spanning | 220 V |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
|---|---|
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Materiaal | PP, PE, HDPE |
| Gewicht | 2500kgs |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Type | Raschel |
| producttype | plastic netto machine |
| Garantie | 1 JAAR |
| Vermogen(w) | 9kw |
|---|---|
| Afmeting (L*B*H) | verschillende maat |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Naam | Landbouw Netmaking |
|---|---|
| Functie | Anti-regel, anti-vogel |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Gevel | E2-E14 |
| werkwijdte | 130"-435" |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | PP, PE, HDPE |
| Toepassing | plastic netto machine, visnet, netto sporten, netto landbouw |
| Gewicht | 2500kgs |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Type | Raschel |
| Producttype | plastic netto machine |
| Garantie | 1 jaar |