| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Werkbreedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-560rpm |
| Kleur | Blauw |
| Versnelling | 200 tot 600 |
|---|---|
| Spanning | 220 V |
| Kracht | Elektrisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Lange | aangepast |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Snelheid | 200-480rpm |
| Naalden | dubbele naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Fruit |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Enige naaldbar |
| Gebruik | Groenten |
| Materiaal | PP, PE, HDPE |
| Toepassing | plastic netto machine, visnet, netto sporten, netto landbouw |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Dubbele naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| gebruik | Groenten |
| Materiaal | PP, PE, HDPE |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Snelheid | 200-480 tpm |
| Naalden | Dubbele naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruiken | Fruit |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| snelheid | 200-480rpm |
| Naalden | enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Macht (W) | 9KW |
|---|---|
| Gewicht | 9000kg |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Naalden | dubbele naaldbar |
| Macht (W) | 9KW |
|---|---|
| Gewicht | 9000kg |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Naalden | dubbele naaldbar |
| Macht (w) | 9KW |
|---|---|
| Gewicht | 9000kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Maat | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Naalden | Dubbele naaldbar |