| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
|---|---|
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Voorwaarde | nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Power | 7KW |
|---|---|
| Operatingmode | Fully Automatic |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Width | 1.5m-5m |
| Usage | Net |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | blauw |
| Grondstof | Nylon, pp, PE, HUISDIER, enz. |
| Garen | Rond garen |
| Automatische rangschikking | Handmatig |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 80% |
| Spanning | Volgens het land van de koper |
| Stroom | Volgens het land van de koper |
| Dimensie | verschillende grootte |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
|---|---|
| Knooptype | Zonder knopen |
| Productsoort | Vissernetmachine/Sportnetmachine |
| Versnelling | 200-480rpm |
| Maat | E3-E18 |
| Productsoort | Vissernetmachine/Sportnetmachine |
|---|---|
| Versnelling | 200-480rpm |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Garantie | 1 jaar ((levenslange technische ondersteuning) |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Maat | E3-E18 |
| Productsoort | Vissernetmachine/Sportnetmachine |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 400-560rpm |
| Kleur | Blauw en Groen |
| Spanning | 220 V |
|---|---|
| Type | Medische apparatuur |
| Kracht | Elektrisch |
| Leven in dienst | Lang |
| Naverkoopservice | Professionele |
| Stroom | 7.2 W |
|---|---|
| Brei -stijl | Kronkelen |
| Metode van breien | Dubbele |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Afmetingen | 8200*1700*2400 |