| video-uitgaande inspectie | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report | Provided |
| Kerncomponenten | Motor |
| Automatische rangschikking | Handleiding |
| Productiecapaciteit | 80% |
| video-uitgaande inspectie | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report | Provided |
| Kerncomponenten | Motor |
| Automatische rangschikking | Handleiding |
| Productiecapaciteit | 80% |
| productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
|---|---|
| Automatische Grade | Automatische |
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Afmeting (L*W*H) | 6100*2300*2800 |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
| productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
|---|---|
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Afmeting (L*W*H) | 6100*2300*2800 |
| Knooptype | zonder knopen |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | medische netto het maken machine |
| Type | Dubbele naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Producttype | medische netto het maken machine |
| Type | dubbele naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| snelheid | 200-480rpm |
| Garantie | Één jaar (levenslange technische ondersteuning) |
| Grondstof | Nylon, pp, PE, HUISDIER, enz. |
| Gewicht | 2500kgs |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Type | Raschel |
| Producttype | plastic netto machine |
| Garantie | 1 jaar |
| Macht (W) | 9KW |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Naalden | dubbele naaldbar |
| Knooptype | zonder knopen |