| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw Netto het Maken Machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | JA |
| Naam | Netto het Maken Machine |
|---|---|
| Naaldtype | Samengestelde naald |
| Maat | E3-E9 |
| Versnelling | 500-600 |
| Breedte breien | 130 ‰, 180 ‰, 220 ‰, 240 ‰, 260 ‰ |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
|---|---|
| Knooptype | Zonder knopen |
| Productsoort | Vissernetmachine/Sportnetmachine |
| Versnelling | 200-480rpm |
| Maat | E3-E18 |
| Maat | E3-E18 |
|---|---|
| Knooptype | Zonder knopen |
| Versnelling | 200-480rpm |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Productsoort | Vissernetmachine/Sportnetmachine |
| Garantie | 1 jaar ((levenslange technische ondersteuning) |
|---|---|
| Productsoort | Vissernetmachine/Sportnetmachine |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
| Knooptype | zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-560rpm |
| kleur | blauwe |
| Het breien stijl | Het breien |
|---|---|
| Toepassing | landbouwserre |
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Macht (w) | 3~7.5KW |
| Type | Enige naaldbar |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
|---|---|
| Gewicht | verschillend gewicht |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Voorwaarde | nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Versnelling | 200-480rpm |
|---|---|
| Maat | E3-E18 |
| Garantie | 1 jaar ((levenslange technische ondersteuning) |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
| Kleur | Aangepast blauw, |