| Vermogen (w) | 9 kW |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | verschillende grootte |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Model | SRCP |
|---|---|
| Werkbreedte | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Knooptype | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Bars | 2 tot en met 6 bar |
| Gewicht | 7500 kg |
| Maat | 4G-14G |
|---|---|
| Breedte | 1.5m5m |
| Gewicht | 3000kg |
| Productnaam | Schaduw netto het maken machine |
| Controlesysteem | PLC |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
|---|---|
| Bars | 2~6 Bars |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Automatic Grade | Manual |
| Product Type | Agriculture Vegetable Net Making Machine |
| Breinaald | E3-E18 |
|---|---|
| Versnelling | 500-550 |
| Grootte | Op maat |
| Naam | Netto het Maken Machine |
| Kracht | 220V/50HZ |
| Naam van het product | plastic netto het maken machine |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Aantal staven | 2-6 |
| Grootte | 6100*1700*2400 |
| Gewicht | 7500kg |
| Het breien Stijl | afwijking |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Versnelling | 250-350rpm |
| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Type knoop | Zonder knopen |
| Versnelling | 200-480rpm |
| Gevel | E3-E18 |
| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type knoop | Zonder knopen |
| Versnelling | 200-480rpm |
| Gevel | E3-E18 |
| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Kleur | Blauw, groen, wit |
| Type knoop | Zonder knopen |
| Versnelling | 200-480rpm |
| Gevel | E3-E18 |