| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Twine Diameter | 0.2-0.4mm |
| Yarn | Round Yarn |
| Condition | New |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Controlsystem | PLC Control |
| Gauge | E3-E18 |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Producttype | medische netto het maken machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Geautomatiseerd | Ja |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Toepassing | Het opleverende Breien |
| Producttype | landbouw plantaardige netto het maken machine |
|---|---|
| Het breien Stijl | Het breien |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Type | Enige naaldbar |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Producttype | medische netto het maken machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Producttype | medische netto het maken machine |
| Type | hoge snelheid |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Type | Enige naaldbar |
| Macht (W) | 3~7.5kW |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |