| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Toepassing | plastic netto machine, visnet, netto sporten, netto landbouw |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk Breedte | 80“ - 180“ |
| Snelheid | 200-530rpm |
| Kleur | Blauw |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| VOORWAARDE | Nieuw |
| Het werk Breedte | 80"-180" |
| Snelheid | 200-530rpm |
| Kleur | Blauw |
| Automatische rangschikking | Handmatig |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 80% |
| Spanning | Volgens het land van de koper |
| Stroom | Volgens het land van de koper |
| Dimensie | verschillende grootte |
| Macht (w) | 9KW |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | Verschillende maat |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | nieuw |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | medische netto het maken machine |
| Type | Dubbele naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
|---|---|
| Kleur | Zwart, op maat |
| Werkbreedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200 tot 450 t/min |
| Maat | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |