| Macht (W) | 9KW |
|---|---|
| Gewicht | 9000kg |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Peilen | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Naalden | dubbele naaldbar |
| Macht (w) | 9KW |
|---|---|
| Gewicht | 9000kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Maat | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Naalden | Dubbele naaldbar |
| Gewicht | Verschillend |
|---|---|
| Naalden | Dubbele naaldbar |
| Functies | Dubbele |
| Werkbreedte | 135-260 |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Naaldtype | Raschel |
|---|---|
| Naam van het product | De Breiende Machine van de Raschelafwijking |
| Controlesysteem | Geautomatiseerde |
| Steekvorming | Raschel |
| Garen het Voeden Apparaat | Automatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw Netto het Maken Machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | JA |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw Netto het Maken Machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | JA |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Macht (w) | 9KW |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Versnelling | 250-350rpm |
| Naam van het product | De Machine van het veiligheidsnet |
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |