| Kerncomponenten | PLC, Versnellingsbak, Pomp |
|---|---|
| Automatische rangschikking | Handmatig |
| Productiecapaciteit | 80% |
| Spanning | Volgens het land van de koper |
| Stroom | Volgens het land van de koper |
| Opleverende Grootte | 2.5x2.5m |
|---|---|
| Naam van het product | Landbouw het Opleveren Machine |
| Opleverende Dichtheid | 20 tot 50 mm |
| Opleverende Snelheid | 20m/min |
| Opleverend Gewicht | 2.5kg |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Type | enige naaldbar |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Brei -stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | Ja |