| Macht (w) | 9KW |
|---|---|
| Gewicht | 9000kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Maat | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Naalden | Dubbele naaldbar |
| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type knoop | Zonder knopen |
| Versnelling | 200-480rpm |
| Gevel | E3-E18 |
| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Kleur | Blauw, groen, wit |
| Type knoop | Zonder knopen |
| Versnelling | 200-480rpm |
| Gevel | E3-E18 |
| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Type knoop | Zonder knopen |
| Versnelling | 200-480rpm |
| Gevel | E3-E18 |
| Naaldtype | Raschel |
|---|---|
| Naam van het product | De Breiende Machine van de Raschelafwijking |
| Controlesysteem | Geautomatiseerde |
| Steekvorming | Raschel |
| Garen het Voeden Apparaat | Automatisch |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Materiaal | PP, PE, HDPE |
| Naam van het product | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Materiaal | Katoen |
| Toepassing | plastic netto machine, visnet, netto sporten, netto landbouw |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Materiaal | PP, PE, HDPE |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw Netto het Maken Machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | JA |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Naalden | Enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Materiaal | PP, PE, HDPE |