| Kleur | Bule/Groen/Wit/Aangepast |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Versnelling | 250-350rpm |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 300-400 kg/day |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Hoog licht | Machines voor het maken van vangnetten, vangnetten voor de bouw |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| Snelheid | 200-480rpm |
| Naalden | Enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Breedte breien | 130 ‰, 180 ‰, 220 ‰, 240 ‰, 260 ‰ |
|---|---|
| Aantal staven | 2 tot 6 |
| Versnelling | 200 tot 500 |
| Naaldtype | Vergrendel naald |
| Naam | Netto het Maken Machine |
| Product Type | Niet |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 90% |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| brand name | chenye |
| Vermogen (W) | 3000 W |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Producttype | medische netto het maken machine |
| Type | hoge snelheid |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Producttype | medische netto het maken machine |
| Type | hoge snelheid |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Macht (W) | 3~7.5kW |
| kleur | Bule/Groen/Wit/Aangepast |