| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
|---|---|
| Knooptype | Zonder knopen |
| Productsoort | Vissernetmachine/Sportnetmachine |
| Versnelling | 200-480rpm |
| Maat | E3-E18 |
| Garantie | 1 jaar ((levenslange technische ondersteuning) |
|---|---|
| Versnelling | 200-480rpm |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
| Maat | E3-E18 |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Toepassing | zonder knopen netto visnet, beschermen, netto beurs en netto in de schaduw stellen |
|---|---|
| Functies | open nokkentandwieloverbrenging en 3-roIlers positief garen laten-van systeem |
| Peilen | E6/E7/E8/E9/E12/E14 |
| Het werk Breedte | 135-340“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Productsoort | Vissernetmachine/Sportnetmachine |
|---|---|
| Gevel | E3-E18 |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Versnelling | 200-480rpm |
| Type knoop | Zonder knopen |
| video-uitgaande inspectie | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report | Provided |
| Kerncomponenten | Motor |
| Automatische rangschikking | Handleiding |
| Productiecapaciteit | 80% |
| video-uitgaande inspectie | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report | Provided |
| Kerncomponenten | Motor |
| Automatische rangschikking | Handleiding |
| Productiecapaciteit | 80% |
| Productnaam | De Breiende Machines van de Raschelafwijking |
|---|---|
| snelheid | 200-480rpm |
| Naalden | enige naaldbar |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Groenten |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 400-560rpm |
| Kleur | Blauw en Groen |