| Toepassing | Zonder knopen visnet, netto sporten, netto beurs |
|---|---|
| Functies | geoli?de zonderlinge tandwieloverbrenging en 3 rollen positief garen laten-van systeem |
| Peilen | Peilen |
| Naalden | Enige naaldbar |
| Het werk Breedte | 135-260“ |
| Toepassing | Zonder knopen visnet, netto sporten, netto beurs |
|---|---|
| Functies | geoli?de zonderlinge tandwieloverbrenging en stralenschacht |
| Peilen | Peilen |
| Naalden | Enige naaldbar |
| Het werk Breedte | 135-260“ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Olive Net Machine |
| Type | enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Stroom | 9 kW |
|---|---|
| Gewicht | 7,5 ton |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Productiecapaciteit | 100 mm × 100 mm |
| video-uitgaande inspectie | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report | Provided |
| Kerncomponenten | Motor |
| Automatische rangschikking | Handleiding |
| Productiecapaciteit | 80% |
| video-uitgaande inspectie | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report | Provided |
| Kerncomponenten | Motor |
| Automatische rangschikking | Handleiding |
| Productiecapaciteit | 80% |
| video-uitgaande inspectie | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report | Provided |
| Kerncomponenten | Motor |
| Automatische rangschikking | Handleiding |
| Productiecapaciteit | 80% |
| video-uitgaande inspectie | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report | Provided |
| Kerncomponenten | Motor |
| Automatische rangschikking | Handleiding |
| Productiecapaciteit | 80% |
| Kracht | Elektrisch |
|---|---|
| Versnelling | 200 tot 600 |
| Lange | aangepast |
| Grootte | aangepast |
| Kleur | aangepast |
| Product Type | Niet |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 90% |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| brand name | chenye |
| Vermogen (W) | 3000 W |