| Versnelling | 200 tot 500 |
|---|---|
| Maat | E2,E3,E6、E9、E12、E14 |
| Naaldtype | Vergrendel naald |
| Aantal staven | 2 tot 6 |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Gevel | E3-E18 |
| Maasgrootte | 2-6 mm |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Breedte breien | 130 ‰, 180 ‰, 220 ‰, 240 ‰, 260 ‰ |
|---|---|
| Aantal staven | 2 tot 6 |
| Versnelling | 200 tot 500 |
| Naaldtype | Vergrendel naald |
| Naam | Netto het Maken Machine |
| Type | dubbele Naaldbar |
|---|---|
| Geautomatiseerd | ja |
| Voorwaarde | nieuw |
| producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Het breien Stijl | Breien |
| Gewicht | 2500kgs |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Type | Raschel |
| Producttype | plastic netto machine |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Machine voor het maken van schaduwnetten |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Productnaam | De Machine van het veiligheidsnet |
|---|---|
| Gebruik | Binnen en openlucht |
| onderhoud | Laag |
| Garantie | 1 jaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Veiligheidsclassificatie | Hoog |
| Ontwerp | Modern |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren |
| Productnaam | De Machine van het veiligheidsnet |
| Power | 7KW |
|---|---|
| Operatingmode | Fully Automatic |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Width | 1.5m-5m |
| Usage | Net |