| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Bule/Groen/Wit/Aangepast |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Vermogen ((w) | 5.5kw-11kw |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Bule/Groen/Wit/Aangepast |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Vermogen ((w) | 5.5kw-11kw |
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Op bestelling gemaakt |
| Werkbreedte | 135“ - 260“ |
| snelheid | 200 tot 450 t/min |
| Maat | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Geautomatiseerd | Ja |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Toepassing | Het opleverende Breien |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| producttype | Leger netto het maken machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Breien |
| Geautomatiseerd | ja |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Twine Diameter | 0.2-0.4mm |
| Yarn | Round Yarn |
| Condition | New |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Controlsystem | PLC Control |
| Gauge | E3-E18 |
| Kracht | Elektrisch |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Functie | Het netto Maken |
| Gewicht | Verschillend |
| Type | Dubbele naaldbar |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Brei -stijl | breien |