| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Type | enige naaldbar |
| Kleur | Bule/Groen/Wit/Aangepast |
| Vermogen ((w) | 5.5kw-11kw |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Bule/Groen/Wit/Aangepast |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Vermogen ((w) | 5.5kw-11kw |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Bule/Groen/Wit/Aangepast |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Vermogen ((w) | 5.5kw-11kw |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| kleur | aangepast |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Key Selling Points | High Productivity |
|---|---|
| Bars | 2~6 Bars |
| Voltage | According To Buyer Country |
| Product Type | Agriculture Vegetable Net Making Machine |
| Materialused | HDPE (High-Density Polyethylene) Yarn |
| Maat | E3-E9 |
|---|---|
| Breedte breien | 130 ‰, 180 ‰, 220 ‰, 240 ‰, 260 ‰ |
| Naaldtype | Samengestelde naald |
| Versnelling | 500-600 |
| Naam | Netto het Maken Machine |
| Aantal staven | 2~3 |
|---|---|
| Naaldtype | Samengestelde naald |
| Maat | E3-E9 |
| Versnelling | 500-600 |
| Naam | Netto het Maken Machine |
| Naam | Machine voor het maken van visnet |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar ((levenslange technische ondersteuning) |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Type knoop | Zonder knopen |
| Gevel | E3-E18 |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Type | enige naaldbar |
| Kleur | Bule/Groen/Wit/Aangepast |
| Vermogen ((w) | 5.5kw-11kw |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |