| Product Type | Agriculture Vegetable Net Making Machine |
|---|---|
| Materialused | HDPE (High-Density Polyethylene) Yarn |
| Controlsystem | PLC Control |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Bars | 2~6 Bars |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
|---|---|
| Width | 1.5m-5m |
| Materialused | HDPE (High-Density Polyethylene) Yarn |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Product Type | Agriculture Vegetable Net Making Machine |
| Key Selling Points | High Productivity |
|---|---|
| Bars | 2~6 Bars |
| Voltage | According To Buyer Country |
| Product Type | Agriculture Vegetable Net Making Machine |
| Materialused | HDPE (High-Density Polyethylene) Yarn |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Gevel | E3-E18 |
| Maasgrootte | 2-6 mm |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Productsoort | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| werkwijdte | 135“ - 260“ |
| Versnelling | 200 tot 450 t/min |
| Grootte | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Productname | Fishing Net Making Machine |
| Dimension | Different Size |
| Powerconsumption | 3kW - 10kW |
| Speed | 30-50m/min |
| Power | 7KW |
|---|---|
| Operatingmode | Fully Automatic |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Width | 1.5m-5m |
| Usage | Net |
| Showroom Location | India, Spain |
|---|---|
| Automatic Grade | Manual |
| Width | 1.5m-5m |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
| Usage | Net |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Strengdiameter | 0.20.4mm |
| Macht | 220V/380V |
| Snelheid | 30-50M/MIN |
| Afmeting | 3.5*2.5*2.2m |
| Snelheid | 30-50M/MIN |
|---|---|
| Mesh Size | 26mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Netto gewicht | 20-50g/m2 |
| Strengdiameter | 0.20.4mm |