| Gewicht | Verschillend |
|---|---|
| Naalden | Dubbele naaldbar |
| Functies | Dubbele |
| Werkbreedte | 135-260 |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Toepassing | zonder knopen netto visnet, beschermen, netto beurs en netto in de schaduw stellen |
|---|---|
| Functies | open nokkentandwieloverbrenging en 3-roIlers positief garen laten-van systeem |
| Peilen | E6/E7/E8/E9/E12/E14 |
| Het werk Breedte | 135-340“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Kleur | Blauw |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Kleur | Blauw |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Kleur | Blauw |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het werk breedte | 135“ - 260“ |
| Snelheid | 200-480rpm |
| Kleur | Blauw |
| video-uitgaande inspectie | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report | Provided |
| Kerncomponenten | PLC, Versnellingsbak, Pomp |
| Automatische rangschikking | Handleiding |
| Productiecapaciteit | 80% |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Condition | New |
| Twine Diameter | 0.2-0.4mm |
| Powerconsumption | 3kW - 10kW |
| Power Source | Electric |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Condition | New |
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Yarn | Round Yarn |
| Power Source | Electric |
| Width | 1.5m-5m |
|---|---|
| Power | 7KW |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Automatic Grade | Manual |
| Showroom Location | India, Spain |