| Maat | E3-E18 |
|---|---|
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Versnelling | 500-550rpm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Kracht | 7KW |
|---|---|
| Grondstoffen | Nylon, pp, PE, HUISDIER, enz. |
| Naam van het product | Schaduw netto het maken machine |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Knooptype | Zonder knopen |
| Garantie | 1 jaar (levenslange technische ondersteuning) |
|---|---|
| Kracht | 7KW |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Versnelling | 500-550rpm |
| Maat | E3-E18 |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Maat | E3-E18 |
| Grondstoffen | Nylon, pp, PE, HUISDIER, enz. |
| Kracht | 7KW |
| Snelheid | 120-250m/min |
|---|---|
| Breedte | 1.5m5m |
| Controlesysteem | PLC |
| Productnaam | Schaduw netto het maken machine |
| Afmeting | 7000*3000*3000mm |
| Gewicht | 3000kg |
|---|---|
| Macht | 18kw |
| Mesh Size | 2mm10mm |
| Breedte | 1.5m5m |
| Controlesysteem | PLC |
| Productnaam | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Breedte | 1.5m5m |
| Snelheid | 120-250m/min |
| Maat | 4G-14G |
| Maat | 4G-14G |
|---|---|
| Breedte | 1.5m5m |
| Gewicht | 3000kg |
| Productnaam | Schaduw netto het maken machine |
| Controlesysteem | PLC |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |