| video-uitgaande inspectie | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report | Provided |
| Kerncomponenten | Motor |
| Automatische rangschikking | Handleiding |
| Productiecapaciteit | 80% |
| Kerncomponenten | Motor |
|---|---|
| Automatisch cijfer | handmatig |
| Productiecapaciteit | 80% |
| Spanning | Volgens het land van de koper |
| Stroom | Volgens het land van de koper |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | landbouw netto het maken machine |
| Type | enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Model | SRCP |
|---|---|
| Werkbreedte | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Knooptype | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Bars | 2 tot en met 6 bar |
| Gewicht | 7500 kg |
| Stroom | 7.2 W |
|---|---|
| Brei -stijl | Kronkelen |
| Metode van breien | Dubbele |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Afmetingen | 8200*1700*2400 |
| Gewicht | 2500kgs |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Type | Raschel |
| Producttype | plastic netto machine |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Type | Breiende Vervangstukken |
|---|---|
| Materiaal | Metal |
| Gebruik | Breiende Machines, KS-Machine |
| Kwaliteit | 100% QC Pas |
| Functie | Hoge Hardheid |