| Model | SRCP |
|---|---|
| Werkbreedte | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Knooptype | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Bars | 2 tot en met 6 bar |
| Gewicht | 7500 kg |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
| Type | enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Het breien Stijl | Het breien |
|---|---|
| Type | Dubbele naaldbar |
| Energieverbruik | 5.5 tot en met 7,5 kW |
| Kleur | Bule/Aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Maat | E3-E18 |
| Productsoort | Vissernetmachine/Sportnetmachine |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Het werk Breedte | 135“ - 260“ |
| Producttype | Schaduw netto het maken machine |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Enige naaldbar |
| Het breien Stijl | Het BREIEN |
| Geautomatiseerd | ja |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Type | Enige naaldbar |
| Producttype | Schaduw netto machine |
| Macht (w) | 5.5kw-11kw |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Knooptype | Zonder knopen |
|---|---|
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Maat | E3-E18 |
| Grondstoffen | Nylon, pp, PE, HUISDIER, enz. |
| Kracht | 7KW |
| Garantie | 1 jaar (levenslange technische ondersteuning) |
|---|---|
| Kracht | 7KW |
| Kleur | Aangepast blauw, |
| Versnelling | 500-550rpm |
| Maat | E3-E18 |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Versnelling | 550 tot en met 650 |
| Type | Dubbele naaldbar |
| Het breien Stijl | Het breien |
| Geautomatiseerde | - Ja, dat klopt. |